Alusta nüüd Wing Tsun treeningutega

Keegi meist ei ole sündinud valmis Kung Fu meister. Selleks peab vaeva nägema, et saada meistriks. See teekond ei ole lihtne, aga Sa ei saa sellel teel käia, kui Sa kunagi ei alusta. Kui Sa ei ole kindel kas soovid alustada Wing Tsun treeninguga või võtluskunstiga üldiselt, siis parim viis on lihtsalt proovida ja vaadata kuidas see Sulle sobib.

Esimene treening on tasuta, nii et midagi pole kaotada.

Kuidas ma alustan?

  1. Vali klubi, mis Sulle sobib kõige paremini: Tartu, Tallinn või Võru.
  2. Saada e-kiri või helista selle klubi treenerile. Ta vastab hea meelega Sinu küsimustele ja lepite kokku esimese treeningu. Helista trenni välistel aegadel.
  3. Tule treening kohta ajal, mis sai kokku lepitud ja lähtu instruktori juhistest. Palun teavita oma instruktorit, kui on mingeid meditsiinilisi piiranguid.

Mida on mul vaja esimeseks treeninguks?

  • Heledat värvi särk, eelistatavalt valge T-särk ilma piltideta, mis oleks mugav ja ei segaks liikumist.
  • Tumedat värvi pikad püksid, milles saad vabalt liikuda.
  • Mugavad spordijalatsid.

Kui Sul ei ole ülal mainituid, siis ära muretse, alguses ei ole probleemiks, kui Sul on seljas teist värvi särk või pildiga, aga mitte must, punane ega kollane. Kuna treeningutes on distsipliin oluline, tähendab see omada vormi. Kuid kohe alguses ei ole õpilane kohustatud endale muretsema tervet vajaminevat riietust.

Pea aga meeles, et kui liigud Wing Tsun treeningutes edasi, oodatakse Sinult korrektset vormi riietust, mis on siis logodega püksid ja T-särk.